בניית חנויות דיגטליות

תוכן עניינים

הכנתם או ייבאתם מוצר שאתם בטוחים שיצליח בשוק?
כנראה שאתם כבר זקוקים לחנות דיגיטלית שתקפיץ לכם את המכירות מהר ובקלות. בניית חנות דיגיטלית היא עניין מורכב, ויש לחשוב על מספר דברים לפני שניגשים למשימה. 

אבטחת מידע

חנות דיגיטלית דורשת רמה גבוהה של אבטחת מידע. הלקוחות שלכם יזינו בעת הרכישה את פרטי כרטיס האשראי שלהם, והם סומכים עליכם שתעשו את כל מה שצריך כדי לשמור על בטחונם. בשוק יש מגוון שירותי סליקה חיצוניים, אשר יאפשרו לכם להטמיע באתר שלכם רכישה מאובטחת בכרטיס האשראי.

כמו כן, יש לוודא שלאתר עצמו יש תעודת אבטחה ברמה גבוהה הנקראת תעודת SSL. תעודה כזו נמכרת לרוב יחד עם שם הדומיין או האחסון שלכם. כיצד תדעו אם יש או אין לכם את התעודה?
פשוט מאוד. אם התעודה חסרה, אתם תראו את המילים "not secured" (לא מאובטח) בתחילתה של שורת הכתובת בדפדפן.
אם המילים האלו מופיעות באתר שלכם, פשוט פנו לבונה האתרים איתו אתם עובדים ובקשו ממנו לסדר את העניין.

ממשק ניהול

אם אתם אלה שהולכים לנהל את החנות, כדאי מאוד שממשק הניהול יהיה מובן, ברור וקל לתפעול. רוב האתרים עובדים על מערכת וורדפרס, יחד עם תוסף visual builder – כמו Divi או אלמנטור הישראלי והמוכר. אם השמות האלה נשמעים לכן כמו סינית, אל דאגה. מתפקידו של בונה האתרים שלכם להעביר לכם הדרכה מסודרת אודות ממשק הניהול טרם פתיחת החנות. וגם אם יש שאלות שצצות ועולות תוך כדי תנועה – תמיד אפשר להתקשר ולבקש עזרה.

קידום בגוגל – SEO

אופטמיזציה למנועי חיפוש, או במילים אחרות SEO, היא הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לעשות בכל הנוגע לבניית חנויות דיגיטליות. הסיבה לכך היא כמובן שגם אם תבנו את החנות המושקעת ביותר שיש, תשקיעו ממיטב ההון והזמן היקר שלכם – זה לא יהיה שווה דבר וחצי דבר אם היא לא תהיה גלויה ללקוחות.

חנות שנמצאת בעמוד הראשון בגוגל מוכרת הרבה יותר מחנות שנמצאת בעמוד השני או השלישי, וזו עובדה בדוקה. המסקנה היא שבמקביל להקמת החנות, יש לבצע גם קידום בגוגל בליווי של מקדם מומחה שיזניק את הדירוג שלכם.

מעוניינים בבניית חנות דיגיטלית? אנחנו בחברת EZ web נשמח להציע לכם את שירותי הבנייה המובילים בשוק, עם תוצאות ועם נסיון מוכח.
אנחנו עובדים בשיתוף עם מגוון בעלי מקצוע כדי להבטיח לכם את האתר האיכותי, המהיר והטוב ביותר בשוק.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן באתר, או לפנות אלינו במייל, בוואטסאפ או בטלפון.

אולי יעניין אותך גם:

בניית אתרי תדמית

פעמים רבות אנחנו שומעים את המושג "אתר תדמית", אך לא ברור בדיוק מהו אתר תדמית איכותי ומה התפקידים המרכזיים שלו. אז מהם

קרא עוד »

בניית חנויות דיגטליות

הכנתם או ייבאתם מוצר שאתם בטוחים שיצליח בשוק?כנראה שאתם כבר זקוקים לחנות דיגיטלית שתקפיץ לכם את המכירות מהר ובקלות. בניית חנות דיגיטלית

קרא עוד »
דילוג לתוכן